Lotny
PostWysłany: Czw 21:19, 04 Paź 2007    Temat postu:

Cytat:
Hmm Lotny .. ciekawe czy chodzi Ci po głowie to co mi i Bartkowi

Lotnemu chodziło o

Z autografem autora, i żeby było śmieszniej to podobno ostatni egzemplarz z Leszna trafił w moje ręce... ona chyba na mnie czekała Hyhy

Opis na tylniej okładce mowi wszystko. Antki, Gawrony, Kruki, Wilgi odmieniane chyba we wszystkich przypadkach. Obowiązkowa lektura dla miłośników lotnictwa VFR, szczególnie agrolotnictwa, ale jest też miejsce poświęcone na latanie aeroklubowe i akcje lisy Mruga . Jednak najwięcej miejsca w książce zajmuje latanie agro, i jeśli ktoś tego nie lubi niech odpuści sobie tą pozycje. W książce jest sporo kolorowych zdjęć, niestety na większości z nich będziemy ogladać ludzi z którymi spotkał się autor podczas pracy w agrolotnictwie, liczyłem że na zdjęciach będzie sprzęt w akcji.

Dzięki pomocy Cheestera i jego koleżanki z Leszna udało się nabyć tą książkę, szkoda że takie pozycje ukazują się w małej liczbie egezmplarzy i są tak trudno dostępne.
Lotny
PostWysłany: Pią 21:24, 28 Wrz 2007    Temat postu:

Panowie, chodzi o ksiązke Zbigniewa Bukowskiego "Łut szczęścia" - ksiązka agropilota. Można ją dostać tylko (podobno) w Aeroklubie Ziemi Lubuskiej lub na lotnisku w Lesznie.
Mick
PostWysłany: Pią 20:19, 28 Wrz 2007    Temat postu:

Hmm Lotny .. ciekawe czy chodzi Ci po głowie to co mi i Bartkowi Wesoly

Podziel się z nami swoim pomysłem Wesoly
Lotny
PostWysłany: Pią 16:52, 28 Wrz 2007    Temat postu:

Pytanie nadal aktualne bo Piotrek stracił liste GG na ktorej byla ta kobieta.
CHESTER
PostWysłany: Pią 15:10, 28 Wrz 2007    Temat postu:

Ja znam osobe z leszna Jezyk <kobieta> Cwaniak

i interesi sie lotnictwem Hyhy
Lotny
PostWysłany: Pią 13:29, 28 Wrz 2007    Temat postu: Ktoś z Zielonej Góry albo Leszna ?

Jest na forum taka osoba która bywa na lotnisku Przylep, lub Leszno ?

Miałbym prośbę do takiej osoby Wesoly